Харківщина презентувала проєкт «Ukraine Оpen.Віртуальні мандрівки містами України»

Практичне партнерство з реалізації проєкту «Ukraine Оpen.Віртуальні мандрівки містами України» стало темою для онлайн-заходу, що відбувся   23 жовтня за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера.

 Близько двохсот панорамних віртуальних турів будуть доступними вже до кінця жовтня у відповідних стільникових ресурсах, через які миттєво можна познайомитися з історичними, архітектурними, археологічними, музейними,  художніми, інтелектуальними локаціями Харківщини, яка активно долучилася до проєкту «Ukraine Оpen. Віртуальні мандрівки містами України». Олексій Кучер, відкриваючи презентацію, підкреслив, що саме це є прикладом  ефективного партнерства  з розвитку туристичної галузі, зініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, Міністерством культури та інформаційнрї політики. «Нам точно є що продемонструвати на Харківщині, і такі проєкти є результатом  дієвої співпраці держави і бізнесу» – наголосив  очільник області.

Директорка Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмила Терещенко підкреслила, що унікальність проєкту полягає у тому, що він практично розсуває кордони й обмеження до віртуальних туристичних маршрутів і закликала усіх небайдужих до національної культури, туризму всіляко долучатися розвитку цієї сфери , бо  підтримка з боку держави, Українського культурного фонду, місцевої влади, бізнесових кіл є беззаперечною. За її словами , сьогодні це показовий приклад створення нового туристичного продукту, котрий витримав конкурентні фільтри  і є успішно зреалізованим.

Своєю чергою авторка розробки стільникового застосунку з віртуальними турами Олена Романенко висловила вдячність  Департаменту культури і туризму, Харківському обласному органцізаційно-методичному центру туризму за сприяння  в наповненні  контенту локаціями  Харківщини, котрий суттєво збагатив проєкт і  виказала упевненість у  його подальшому розвитку.

Поділитися:

Залишити коментар