Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко з робочим візитом перебуває на Харківщині

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко  19 жовтня у межах  відвідання  Харківської області взяв участь у роботі круглого столу, присвяченого  розвитку туристичної галузі регіону. Відкриваючи захід, Олександр Ткаченко зазначив, що всі учасники туристичної діяльності мають скористатися карантинними обмеженнями  для перезавантаження і бути у максимальній практичній готовності до використання напрацьованих можливостей для розвитку вітчизняного туризму. Перша заступниця голови Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Єгорова-Луценко підкреслила туристичну привабливість шести «туристичних магнітів» Харківщини, серед яких  найвиразнішими  є Шарівський палацово-парковий комплекс «Садиба» та  Національний літературно-меморіальний музей  Г.С. Сковороди. Директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко  зазначила, що попри карантинні обмеження Організаційно-методичний центр туризму не тільки не обмежував діяльність, а навпаки активізував її, беручи участь у Всеукраїнському челенжі «Мандруй Україною», започаткованому Державним агентством розвитку  туризму, який мотивує  ділитися враженнями від  подорожей країною та відкривати привабливі місця для майбутніх мандрівок. З метою популяризації туристичних можливостей Харківщини центр разом з командою Ukraine Open – Віртуальні мандрівки містами України з липня цього року здійснювали фільмування туристичного контенту у вигляді 3D-турів, аеропанорам, відеосинхронів зі стільниковим застосунком.

Також під час заходу відзнаками Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради  з нагоди Дня туризму та Всеукраїнського дня бібліотек відзначено кращих фахівців у  цій галузі. Вітаючи нагороджених, заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков побажав їм подальшого професійного зростання, невичерпної наснаги у шляхетній справі бути справжніми носіями та провідниками знань.

Олександр Ткаченко завітав до  Харківської державної бібліотеки ім. В.Г. Короленка, яка є однією з найстаріших в Україні, Національного академічного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка, відвідав Харківську державну академію дизайну та мистецтв, де керівники навчальних закладів мистецького спрямування мали можливість обговорити нагальні  питання освітнього простору,  а також середню спеціалізовану музичну школу-інтернат.

У межах перебування  міністр культури відвідав Пархомівський художній музей ім. П.Ф.Луньова  та Шарівський палацово-парковий комплекс «Садиба», що є складовими «туристичних магнітів» Харківщини.

Поділитися:

Залишити коментар