Прем’єра музичної рок-драми «Мойсей» у Харківському театрі для дітей та юнацтва

На сцені Харківського театру для дітей та юнацтва відбулася прем’єра музичної рок-драми «Мойсей» у постановці заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Бориса. Вистава стала камертоном для глядача, який усвідомлює себе відповідальним українцем, котрому небайдуже минуле, сьогодення та майбуття держави.

Вистава створена для підлітків, які нерідко стоять перед непростою проблемою першого життєвого вибору і отримала багато схвальних відгуків не тільки від глядачів, а й від мистецьких кіл, театральних критиків та медіа оглядачів саме через її новаторство долучити дітей  естетики «шлях».

Режисерське бачення постановника Ігоря Бориса – це художньо-історичний екскурс, що змушує поринути до осмислення власного життя через    філософію споглядання, оцінки та нелегкого особистісного вибору, що у всі часи випробувань допомагав здобувати перемогу.

Самобутнє автентичне оформлення, поєднання пластики, музики і світла у драматургії музичної рок-драми «Мойсей» з неперевершеною акторською грою –  усе це не залишило байдужим найвибагливіших поціновувачів театрального мистецтва.

Поділитися:

Залишити коментар