Робоча нарада з формування бази даних переліку кінолокацій у Харківській області

За ініціативи  Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКА КІНОКОМІСІЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ відбулася робоча нарада з формування бази даних переліку кінолокацій Харківщини. Відкриваючи нараду, директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко підкреслила важливість координації зусиль з метою розширення можливостей для розвитку кіноіндустрії  області. «Утворення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКА КІНОКОМІСІЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ є важливим кроком на шляху забезпечення привабливих  умов для національних та міжнародних кіновиробників»,- зазначила      Людмила Терещенко. Директор  КП «ХАРКІВСЬКА КІНОКОМІСІЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  Ігор Діденко окреслив першочергові завдання, які передбачають створення бази даних переліку кінолокацій Харківщини. «Вони, – зазначив Ігор  Діденко, – є оригінальними  природніми  павільйонами для різноманітного тематичного спрямування у кіно і здатні зацікавити кінематографічну спільноту як в Україні, так і за кордоном.»

Директорка НАЦІОНАЛЬНОГО ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНОГО МУЗЕЮ Г.С. СКОВОРОДИ Наталія Мицай висловила упевненість , що пропозиції для знімальних майданчиків є, бо Слобожанщина – батьківщина видатних особистостей , пізнавальна спадщина яких  стала не тільки вітчизняним , а й світовим надбанням. Садиби, меморіальні комплекси, музеї Харківщини можуть стати самостійними кіномайстернями, а тематична важливість доробку видатних земляків – окремим напрямком документальної кінематографічної публіцистики та ігрового кіно.

Підбиваючи підсумки наради, директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко висловила сподівання  щодо успішної розбудови кінематографічної галузі  Харківської області, що стане запорукою подальшого розвитку українського кіномистецтва.

Поділитися:

Залишити коментар