Тематичний концерт до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

За ініціативи громадської організації «Харківська обласна спілка інвалідів Афганістану» та організаційній підтримці Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації  в Обласному організаційно-методичному театрально-концертному центрі відбувся тематичний концерт до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

Відкриваючи захід, заступник директора Департаменту- начальник управління  туризму Олександр Костін зазначив , що бойові дороги учасників усіх воєн заслуговують шани і людської пам’яті. Серед великої кількості загиблих у десятилітній війні в Афганістані є чимало мешканців Харківщини, які пішли у безсмертя молодими. «Їх мужність, витримка  та почуття обов’язку заслуговують глибокої поваги»,- підкреслив Олександр Костін.

Кадри кінохроніки бойових дій в Афганістані, пісенний альбом тих буремних років у виконанні професійних співаків та аматорів викликали щемний біль спогадів у присутніх на концерті воїнів-інтернаціоналістів.

Заступник голови Обласної спілки інвалідів Афганістану Олександр Литвин висловив подяку організаторам та учасникам концерту за можливість  зустрітися з бойовими побратимами та почути проникливі пісні, у яких закарбована мужність та відвага кожного, хто брав участь у бойових діях, виконуючи інтернаціональний обов’язок.

Поділитися:

Залишити коментар