У Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками обласних закладів культури

Питання дотримання правил протипожежної безпеки у закладах культури Харківської області увійшло до порядку денного наради, що відбулася 28 січня під головуванням директорки Департаменту Людмили Терещенко. «Запобігання виникнення пожеж, забезпечення алгоритму дій у разі надзвичайних ситуацій та неухильне виконання вимог чинного законодавства, що регулює діяльність закладів культури, є складовими посадових обов’язків керівників культурно-мистецьких закладів, центрів, освітніх закладів мистецького спрямування»,- відкриваючи нараду зазначила директорка Департаменту. Вона наголосила, що охорона життя та здоров’я людей, які відвідують заклади культури чи мистецькі заходи, відрегульована чинним законодавством, котре є обов’язковим до виконання усіма посадовцями, адже беззастережне дотримання вимог протипожежної безпеки зберігає найдорожче – життя, здоров’я та зменшує ризики нанесення збитків матеріальним цінностям.

Окрім того, Людмила Терещенко під час наради закцентувала увагу на питаннях активізації участі у світових та європейських грантових і конкурсних проєктах, які позитивно впливають на розвиток закладів та установ культури, вивищуючи їх іміджевий статус та фінансові чинники.

Підбиваючи підсумки наради, директорка Департаменту висловила сподівання, що злагоджені колективні дії та координація спільних зусиль закладів культури забезпечать їх сталий розвиток та ефективну діяльність.

Поділитися:

Залишити коментар