У галереї «Мистецтво Слобожанщини» розгорнена виставка художника Юрія Савченка «Творчий шлях особистості»

Пам’яті видатного українського художника Юрія Савченка присвячена виставка, що експонується у галереї «Мистецтво Слобожанщини».

Протягом тривалого  часу художник Юрій Савченко зберігав вірність таким   жанрам образотворчого мистецтва як пейзаж, натюрморт і портрет. Саме вони  увиразнювали його творчу манеру тонкого лірика, який відтворював с такою  жанровою віссю життєдайну силу природи з її акварельно-емоційною відтінковістю.

Свого часу роботи Юрія Савченка експонувалися у багатьох виставкових галереях не тільки в Україні , а й за  її межами. Творчий доробок художника  представлений у мистецько-художніх збірниках , зокрема у каталозі «Європейська виставка».

Полотна Юрія Савченка легко пізнавані через притаманну тільки йому пластику побудови картини – зображення  ніби повільно рухається або мерехтить, воно  неконтрастне на перший погляд. Аж раптом, наче від подиху легкого вітру, опадає перша квіткова пелюстка  і  за мить  змінюється  колористика усього полотна. Манера ледь помітного хвилювання зображуваного у Юрія Савченка нагадує ткацтво  через невловиме переливання фарб, що  при спогляданні викликає почуття музики від сприйняття найтонших відтінків кольору.

 

Коли:    з  02  по 17 жовтня 2020 року

               початок роботи виставки з  11-ї години щодня, окрім                       неділі та понеділка

Де:          місто Харків , Держпром , 4-й під’їзд , 1-й поверх,

                галерея    «Мистецтво Слобожанщини»

 

Перегляд експозиції  відбувається з дотриманням усіх карантинних обмежень

Поділитися:

Залишити коментар