У Харківській обласній державній адміністрації відбулася зустріч з представниками релігійних громад

Під головуванням першої заступниці голови Харківської обласної державної адміністрації Тетяни Єгорової-Луценко  відбулася  зустріч з  представниками релігійних громад Харківщини.

 Важливість такої зустрічі обумовлена спільним баченням необхідності  співпраці органів виконавчої влади з релігійними організаціями  в умовах викликів  сьогодення, пов’язаних з пандемією COVID-19.

Вона висловила вдячність духовенству  за дії , спрямовані на убезпечення вірян від  можливого захворювання , бо конфесійна діяльність передбачає колективні богослужіння, а також проінформувала  рівень захворюваності у Харківській області, про  карантинні обмеження, що вимагають прийняття жорстких і непопулярних рішень, однак їх запровадження спрямоване виключно на збереження життя та  здоров’я громадян і неприпустимості повномасштабної епідемії.

Перша заступниця голови ХОДА  підкреслила , що Харківщина завжди демонструвала міжконфесійну злагоду , а нелегкі часи тільки об’єднували і додавали  корисного порозуміння між церквою та суспільством , спільнотою вірян і владою. Окрім того , Тетяна Єгорова-Луценко  запевнила духовенство у повсякденній підтримці їх діяльності, бо принцип відділення церкви від держави жодним чином не суперечить і не завдає шкоди розширенню та зміцненню партнерства.

Учасники зустрічі також були проінформовані за процес реорганізації обласної державної організації , який триває, через це  Сектор у справах релігій  як відділ приєднаний до Департаменту культури і туризму . Перша заступниця  представила духовенству директорку Департаменту Людмилу Терещенко та висловила упевненість , що спільні  зусилля  забезпечать злагоджену діяльність усіх релігійних громад Харківщини.

Поділитися:

Залишити коментар