Урочистості до Дня культури та працівників народного мистецтва

За участі заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Грицькова відбулися урочистості до Дня культури та працівників народного мистецтва, що відзначається в Україні сьогодні, 9 листопада.

Обласна  філармонія гостинно зустріла майстрів театральної та музейної справи, бібліотекарів, працівників аматорських і професійних колективів, музикантів, педагогів, чия просвітницька діяльність зрощує молоді таланти.

Вітаючи присутніх з Днем культури та працівників народного мистецтва, Євгеній Грицьков підкреслив важливість розвитку національної культури, бо вона є безцінним духовним надбанням багатьох поколінь. Він підкреслив, що   ті , хто сьогодні його примножує,  складає гордість і  славу Харківщини.

Заступник голови вручив головній балетмейстерці Харківського театру опери та балету  ім. М.В. Лисенка Світлані Коливановій-Попеску орден княгині Ольги І ступеня.

Директорка Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмила Терещенко у вітальному слові подякувала усім працівникам у галузі культури, підкресливши їх талант і професійну майстерність. “Мені пощастило, що я маю честь співпрацювати з однодумцями, бо це є запорукою успіху найкреативніших культурологічних проєктів” ,- зазначила Людмила Терещенко і вручила кращим працівникам культури та народного мистецтва відзнаки Харківської обласної державної адміністрації.

Поділитися:

Залишити коментар