Урочистості до Дня захисника України

Велика емоція вдячності захисникам України, козацтву українському  у день Покрови об’єднала  усіх учасників урочистостей біля монумента на честь воїнів, що в усі часи ставали  боронити  Україну. Квіти до підніжжя монумента поклали голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступниця міського голови Світлана Горбунова – Рубан,  учасники  бойових дій, волонтери,  родини загиблих, представники громадських організацій, духовенство. Хвилина мовчання стала даниною шани  тим, хто не повернувся з поля бою, захищаючи матір, сина, дочку, рідну домівку.  Як і ті, хто в роки  Другої світової війни поліг  хоробрим, визволяючи Харківщину від нацизму. Рядовий боєць , офіцер, військовий лікар і медична сестричка, в’язень концтаборів і працівник тилу з партизанською матір’ю – усі вони робили велику справу, захищаючи найдорожче.

Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І. С. Конєва»  уже 55 років поспіль є хранителем військової звитяги.  Працівники музею з надзвичайною ретельністю і  властивою документальною переконливістю зберігають  пам’ять про захисників як минулого, так і сьогодення. Саме їм сьогодні у свято та до річниці створення  висловили вдячність та вручили відзнаки  голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов , директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко.

 Урочистості у Національному меморіальному комплексі «Висота маршала     І. С. Конєва» до Дня захисника України продовжилися  тематичним концертом-реквієм.

Поділитися:

Залишити коментар