Виставка живопису учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції Сергія Прядка

У Колонній залі Харківської обласної філармонії за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук та сприяння Департаменту культури і туризму   розгорнена виставка нашого земляка, художника-аматора Сергія Прядка.  34 картини, тематичне спрямування котрих  відображає бачення  вічних життєвих цінностей – миру, людяності  та вічності буття. Через усю палітру  майстер проносить образ неба.  І тільки на одному з полотен художник Сергій Прядко зобразив день , який обпік його подальше життя: Чорнобильська катастрофа. Для нього це не художні  стилізації – він сам був учасником ліквідації наслідків цього лиха.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Грицьков, відкриваючи виставку, підкреслив важливість експозиції не тільки як мистецької події. Він зазначив, що твори  талановитого художника мають потужний вплив на глядача своїм гуманізмом та життєствердженням.

Директорка департаменту культури і туризму Людмила Терещенко відзначила високий художній рівень полотен  Сергія Прядка та  висловила  переконання у тому, що серед  ліквідаторів є чимало талановитих людей, чий образотворчий, літературний та музичний хист  має  бути репрезентований  широкій аудиторії.

 Заступник голови Євгеній Грицьков  та  директор Харківської обласної філармонії  Юрій Янко залишили запис у книзі відгуків.

Перегляд експозиції триватиме від 14 грудня 2020 року до 05 січня 2021 року з дотриманням усіх карантинних обмежень

Вхід вільний

Поділитися:

Залишити коментар