21 травня 2021 року У Харківській обласній філармонії розпочинається виставка живописних полотен художника Сергія Сметанкіна «Харківський вимір»

Краса Слобожанщини з її  прозорим серпанком ранкової тиші, чиста благодатна палітра високості неба, затишна архітектурна геометрія та невловима гра кольору – усе це промовляє до глядача з картин   Сергія Сметанкіна. Учень образотворчої естетики Івана Базилевського, він зумів створити особливу і неповторну стилістику напівтонів.   

Сергій Сметанкін – член Національної спілки художників України і є учасником більш як ста колективних і персональних виставок в Україні та за  її межами. Переможець багатьох мистецьких конкурсів.

Його ім’я внесене до книги-каталогу “Українське образотворче мистецтво початку ХХІ століття” та до Книги рекордів України у категорії “Мистецтво” як автора 190 творів на персональній виставці у Національній спілці художників України.

Живописні роботи художника із Слов’янська  прикрашають виставкові зали України, Туреччини, Австрії, Чехії, Італії , США та знаходяться у багатьох приватних колекціях.

Відкриття виставки відбудеться

21 травня 2021 року

о 15.30

у Червоній залі

Харківської обласної філармонії

вул. Римарська, 21

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень

Поділитися:

Залишити коментар