23 серпня – День визволення міста Харкова від нацистських загарбників

Пам’ять про війну не тлінна. Серпневий день 23-го для кожного харків’янина – більше за спогад. Рідне місто, зруйноване майже вщент, скривавлене й виснажене, підвелося з руїн і стало ще кращим. Великі його трудівники відродили Харків – красиве і могутнє європейське місто.

 Сьогодні  на Меморіалі Слави у Лісопарку вклонитися пам’яті полеглих, які   вистояли у страшнім бою Другої світової війни, відбулася церемонія покладання квітів за участі т.в.о обов’язки голови Харківської обласної державної адміністрації Олександра Cкакуна, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, депутатів Харківської обласної ради, в.о. міського голови Ігоря Терехова, керівників структурних підрозділів ХОДА, серед яких директор Департаменту оборонної та мобілізаційної роботи Олексій Максимов, директор Департаменту соціального захисту Юрій Шпарага, директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко, представники дипломатичних установ, військовослужбовці Харківського гарнізону, учасники бойових дій, громадськість, харків’яни та гості міста.

Хвилина мовчання, квіти до підніжжя монументу Матері стали шанобливою вдячністю тим, хто пішов у вічність за мирне cьогодення.     

Поділитися:

Залишити коментар