27 вересня – Міжнародний День туризму

Чи не найромантичніше професійне свято з усіх, адже об’єднує непосидючих мрійників та мисливців за туристичними відкриттями !
Напередодні свята Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Харківський обласний організаційно-методичний центр туризму привітали зі святом тих, хто створює та розвиває туристичну галузь Харківщини. 
Валерія Мураєва, заступниця голови Харківської обласної ради:
Харківщина приваблива і цікава як туристичний регіон – відкриваймо її разом і з великою вдячністю тим, хто запрошує до мандрівки, хто зміцнює іміджеві переваги Слобожанщини. Вітань великих і наснаги усім з нагоди свята. Успіху та перемог від себе особисто і від голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
Директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко:
ми відзначаємо професійне свято тих, хто прокладає нові туристичні шляхи і робить їх конкурентно спроможними. Туризм, без перебільшення, виховує стійкі патріотичні почуття. Більш того, він спонукає любити наш край інших – і це є прекрасним!
Привітати з Міжнародним Днем туризму туристичну спільноту Харківщини завітав депутат Харківської обласної ради Ігор Захарченко.
Почесні грамоти, квіти і щирі слова вдячності за розвиток туристичної галузі, обмін думками на перспективу, радість від спілкування з однодумцями – так виглядає свято для людей, залюблених у свою справу.
 Доєднуємося вітань для усіх, хто подорожує.
Хто допомагає зробити мандрівку незабутньою від краси і неповторності не тільки Харківщини, України, а й усього світу.
Нехай свято буде затишним !
Поділитися:

Залишити коментар