Брифінг директорки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмили Терещенко

19 вересня 2020 року  у Шарівському палацово-парковому комплексі «Садиба», що у Богодухівському районі Харківської області,  відбудеться тематичний івент «Осінні барви Білого палацу».

Про це йшлося  під час брифінгу 17 вересня. Директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко  наголосила, що захід організовується за сприяння голови ХОДА Олексія Кучера.

 «На гостей  чекає цікава стилізована атмосфера садиби і Білого палацу початку XIX століття. Заплановано експозиції художнього, історичного музеїв та музею імені Іллі Рєпіна з експонатами тогочасної старовини, виконання романсів ХIХ століття просто неба та низка інших інтерактивних локацій , що , сподіваємося, зацікавить відвідувачів», – наголосила Людмила Терещенко.

Окрім того , на гостей  чекатимуть живі статуї, тематичні ретро-фотозони, вальс у бальній залі Білого палацу від Вищого коледжу мистецтв , а також церемонія чаювання.

 Локації івенту «Осінні барви Білого палацу» розташовуватимуться всією територією  палацово-паркового комплексу «Садиба». На кожній  гостей зустрічатимуть герої того часу, які ознайомлять усіх охочих з легендами та реальними історіями туристичної перлини Харківщини.

На завершення під зоряним небом Шарівки перед Білим палацом оперета «Сільва» у супроводі оркестру від Харківського академічного театру музичної комедії.

Початок роботи локацій та аніматорів – о 15:00. 

Вхід  вільний.

Захід проходитиме  з дотриманням усіх карантинних вимог.

Поділитися:

Залишити коментар