Благодійний концерт до Всесвітнього Дня музики у Харківській обласній філармонії

До Міжнародного Дня музики за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера спільно з Департаментом культури і туризму громадське об’єднання «Свідоме волонтерство «Мілана»  влаштували концерт-інклюзію, що відбулася  у Харківській обласній філармонії. За словами керівниці громадської організації  Міли Ніколаєнко, проєктна ідея благодійного інклюзивного концерту виношувалася давно, а її реалізація стала можливою  через спільне розуміння, що для людей з інвалідністю безпосереднє спілкування з глядачами вкрай важливе.

Концертна програма передбачала виступи вокалістів , інструментальні партії, імерсивні  музичні етюди,  що надавало  особливо проникливої складової у  глядацькому сприйнятті.

 Вихователька Харківської спеціалізованої школи № 2  Світлана Шеховцова, яка завітала на благодійний концерт разом зі своїми вихованцями, ансамблем «Веселі дзвіночки»,  підкреслила важливість інклюзивного заходу,  він  є дієвою практикою у соціалізації для дітей з інвалідністю,  надає  стійкої упевненості у своїх силах.

Мама наймолодшої учасниці концерту Арини Киркач зазначила , що такі події важливі не тільки для дітей, а й для батьків – бачити  емоційну піднесеність  своєї дитини, чути як їй аплодують, звісно, не лишає байдужою  родину, у якій виховується дитина з інвалідністю.

На завершення заходу симфонічний оркестр Харківської філармонії під керівництвом головного диригента Юрія Янка подарував  святковий концертний виступ для усіх учасників благочинного заходу.

Поділитися:

Залишити коментар