До 80-ої річниці трагедії Бабиного Яру у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбудеться тематична година-спомин «Трагедії гортаймо сторінки»

До 80-ої річниці трагедії Бабиного Яру у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбудеться тематична година-спомин «Трагедії гортаймо сторінки».
Урочище Бабин Яр в Україні сумнозвісно відоме як місце масової страти людей під час Другої світової війни. Тільки за два дні, 29-30 вересня 1941 року, було розстріляно тисячі євреїв, ромів, малих дітей, людей похилого віку, хворих та військовополонених. Ще й досі не можливо встановити справжні масштаби вбивств – це був конвеєр смерті на околиці Києва.
В Україні з нагоди 80-річчя трагічних подій запланована низка заходів, які мають на меті вшанувати пам’ять невинно замордованих, хто навіки лишився у братській могилі Бабиного Яру.
Привернути увагу саме учнівської молоді не тільки до жахливих подій масового знищення людей, але й до супротиву нацистським катам. Багато з приречених на смерть за національною ознакою залишилися серед живих завдяки небайдужості неєврейського населення.
Україна серед числа Праведників світу, які, ризикуючи власним життям та життям рідних, рятували євреїв від нацистського геноциду. Подвиг таких українців є уособленням справжнього героїзму, важливим чеснотним прикладом для нащадків.
Під час години-спомину у бібліотеці для дітей будуть представлені відео- та фотодокументи жахливих подій 1941 року. Організатори заходу переконані, що і книжкова виставка, розгорнена у бібліотеці «Бабин Яр: без права на забуття», стануть для підлітків переконливим приводом для роздумів про трагедію, строку давності якій не існує.
Детальніше тут http://bibl.kharkiv.ua
Поділитися:

Залишити коментар