До Дня захисників і захисниць України

Дуже символічно, що День захисників і захисниць України, який ми відзначатимемо 14 жовтня, співпадає ще з однією знаковою датою – Днем українського козацтва.
Харківська обласна бібліотека для юнацтва підготувала низку тематичних заходів з нагоди свята.
У фонді закладу є чимало сучасної художньої і non fiction літератури, яка змістовно висвітлює внесок військовослужбовців і добровольців у захист суверенітету і територіальної цілісності України. Ці видання, частина з яких отримані за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги, представлені для відвідувачів на виставці «Наша слава – наша гордість».
Крім цього, Харківська обласна бібліотека для юнацтва подбала про обізнаність славетних сторінок української історії, що безпосередньо пов’язані з козацькою добою.
Фахівці закладу завітали до студентів Харківського комп’ютерно-технологічного фахового коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з інтерактивним екскурсом «Козацьке минуле Харкова». Щоб вмістити виклад цікавої інформації, яку не завжди є у звичайних підручниках і заохотити учасників до пізнавальної активності, захід було побудовано у форматі вікторини з медіасупроводом.
Квест від Харківської обласної бібліотеки для юнацтва «Як козаків у бібліотеці шукали» за авторським бібліотечним сценарієм привернув увагу школярів оригінальними і дотепними завданнями на знання історії, на увагу та кмітливість.
Костюмоване дійство від імені яскравих персонажів у виконанні команди бібліотечних івент-мейкерів, використання сучасних технологій(оформлення підказок і завдань у формі QR-кодів або у вигляді контенту на сайті і в соціальних мережах), розмаїття локацій, мисленнєве застосування edutainment-підходу, тобто поєднання пізнавального і розважального компонентів у роботі з юною аудиторією.
Продовжуватимемо і розкажемо про це згодом. 
Поділитися:

Залишити коментар