Галерея «Мистецтво Слобожанщини» запрошує на презентацію книги провідного наукового співробітника ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» Володимира Путятіна «Міська скульптура Харкова. Портрети майстрів»

Це  друга книга відомого мистецтвознавця  Володимира Путятіна. Перша – «Пам’ятки монументального мистецтва Слобожанщини» – вийшла  друком у 2011 році до ювілею автора.

Володимир Путятін – випускник факультету теорії та історії мистецтв інституту живопису, скульптури та архітектури імені І.Ю. Рєпіна, знаний харківський мистецтвознавець, вчений, який присвятив  життя дослідженню харківської школи скульптури XX-XXI століття, педагог, який виховав  плеяду художників, скульпторів і реставраторів. Володимир Путятін є автором наукових робіт із пам’яткознавства, некрополезнавства. У доробку науковця  більш як сто розвідок із цієї тематики, що є першим дослідженням меморіальної скульптури Харкова і Слобожанщини як мистецького явища.

Володимир Дмитрович вперше дослідив діяльність Харківської скульптурної фабрики за п’ятдесят років : з’ясував історію,  діяльність, визначив провідних скульпторів, ідентифікував художню спадщину.

У своїй книзі автор має намір познайомити нас із життєписом  скульпторів початку ХХ століття від Якобса до сучасних скульпторів Сейфаддіна Гурбанова, Олександра Рідного, Катіба Мамедова та багатьох інших, які збагатили  архітектурне обличчя Харкова неповторною привабливістю.

 

Презентація книги відбудеться 28 липня 2021 року о 15.00

у приміщенні галереї «Мистецтво Слобожанщини»

 м. Харків, майдан Свободи 5, Держпром, 4 під’їзд, 1 поверх

Поділитися:

Залишити коментар