Харківщина відзначає День Державного Прапора України

23 серпня 2021 року у Харкові над містом замайорів жовто-блакитний Державний Прапор України.

До 30-їрічниці Незалежності за ініціативи Президента України Володимира Зеленського в усіх регіонах країни встановлені флагштоки для проведення церемонії підняття Прапора як символу державності.

На Сергіївській площі піднятий жовто-блакитний Державний Прапор України з найвищого у Європі флагштока висотою у 102 метри, він став окрасою Харкова, і тепер його можна бачити з усіх куточків нашого міста.

Т.в.о. голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун, який взяв участь у церемонії підняття державного Прапора, підкреслив, що нинішнє свято для жителів Харківщини, як і для усіх українців, дуже важливе. «Я твердо вірю, що український Прапор майорітиме завжди над Харківщиною. І це свідчить, що ми живемо у стабільній і сильній державі, яка є державою патріотів»,- підкреслив Олександр Скакун.

Батько загиблого Героя Небесної Сотні Євгена Котляра – Микола Котляр та командир групи курсантів факультету зенітно-ракетних військ Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, учасник бойових дій на Сході України старший сержант Костянтин Вурста – саме їм сьогодні було надано почесне право підняти Державний Прапор України на Харківщині.

Гімн України наживо у виконанні Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю під прикратні залпи салюту створювали особливу щемну урочистість і почуття патріотизму, коли велике полотнище жовто-блакитного стяга розгорнулося у високості харківського неба. 

У церемонії підняття Державного Прапора взяли участь народний депутат України Андрій Одарченко, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, депутати Харківської обласної ради, керівники структурних підрозділів ХОДА, серед яких  директорка Департамену культури і туризму Людмила Терещенко,  виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Терехов, учасники бойових дій, родичі загиблих воїнів, представники громадських об’єднань, духовенство.

Поділитися:

Залишити коментар