Харківщина відзначає День Конституції України

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення,  світовий досвід, прийняла Основний Закон України -Конституцію, яка стала визначальною для розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світової спільноти.

Конституція увійшла до суспільного життя як головний оберіг державності і демократії і гарантом соборності.  Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії.

З нагоди Дня Коституції у Харкові  вдбулося урочисте покладання квітів до монумента Незалежності України за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук.

Участь у церемонії покладання квітів узяли народні депутати України Олексій Красов, Олександр Фельдман, заступники голови ХОДА Антон Деньгуб, Олександр Скакун, Михайло Черняк, заступники голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва та Андрій Малиш, депутат Харківської обласної ради Ігор Захарченко, представники структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради, громадські об’єднання Харківщини, духовенство, мистецькі колективи, студентська та учнівська молодь.

Поділитися:

Залишити коментар