Харківщина вклоняється пам’яті загиблих у боях за незалежність і територіальну цілісність України

29 серпня Україна шанує пам’ять загиблих у боях за її незалежність і територіальну цілісність. Відзначення Дня пам’яті загиблих 29 серпня обрано не випадково, бо цього дня у 2014 році під час Іловайської операції у полях достиглих соняхів захисники поклали своє життя на вівтар свободи, захищаючи Україну.
Близько трьохсот кращих синів і дочок Харківщини забрала війна.
Разом із близькими та рідними полеглих до пам’ятника захисникам України та до алеї Героїв на 18 – му цвинтарі прийшли тимчасово виконуючий обов’язків голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, заступник голови ХОДА Михайло Черняк, заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова – Рубан, депутати Харківської обласної та міської ради, учасники бойових дій, представники громадських об’єднань, студентська молодь, духовенство.
Уклонитися пам’яті захисників, низько, до самої землі – це вдячність живих, їх святий обов’язок. І покласти на могили Героїв символічну квітку соняшника, виготовлену під час Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті», підтриманої Департаментом культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва, родинами харків’ян, учнями, студентами, громадськими організаціями.
Хвилина мовчання і вогник поминальної лампадки серед моря жовто-блакитних прапорів.
Вічної пам’яті Героям !
Поділитися:

Залишити коментар