Харківщину представлено на міжнародній туристичній виставці у Києві

Делегація Харківщини бере участь у роботі XXVI Міжнародної туристичної виставки UITT: «УКРАЇНА – подорожі та туризм», яка відбувається  у  Києві від 11 до 13 травня 2021 року.

Міжнародна туристична виставка UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних, національних і регіональних туристичних організацій, туристичних операторів і турагенцій, представників держструктур, готелів, закладів розміщення, медіа та мандрівників.

Серед експонентів виставки понад 90 представників туристичної галузі з України, Албанії, Туреччини, Іспанії, Домініканської Республіки, Хорватії, Польщі, Болгарії, Чорногорії, Грузії, Литви, Єгипту і Аргентинської Республіки.

Через  карантинні обмеження у 2020 році виставка не проводилася.Саме тому  і цьогоріч  час проведення виставки двічі було перенесено.

«Разом з нами на виставці працюють та презентують туристичний потенціал Харківщини ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей   Г. С. Сковороди» та відокремлений підрозділ громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» у Харківській області. Виставка надає можливості представити українським і зарубіжним відвідувачам виставки весь спектр  гостинності Харківщини», – зазначила директорка ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок.

Ольга Тимошенко, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстриня народної керамічної іграшки, для всіх охочих відвідувачів виставки 11 та 12 травня проводить безкоштовний майстер-клас із ліплення глиняної звукової забавки «Валківський свищик», мистецтво виготовлення якої увійшло до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Особливістю «UITT 2021» є об’єднання стендів міст і регіонів України до єдиної виставкової експозиції  «Дні гостинності України» («Ukrainian Hospitality Days».) Туристичний потенціал України, окрім Харківської області, презентують Кіровоградська, Житомирська, Донецька, Миколаївська, Запорізька, Луганська, Вінницька і Полтавська області; міста Одеса, Суми, Затока, Тернопіль, Скадовськ, Кривий ріг, Хмільник, Вінниця, Бердянськ і Коблево, а також  Карпати і Виноградівська територіальна громада Херсонської області.

Поділитися:

Залишити коментар