Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова відкриває виставку «Світ очима філателіста»

Виставка  має на меті зазирнути до минулого та відтворити сучасність Харківщини через образне відображення у поштових марках та інших предметах  рідкісних філателістичних колекцій.

Під час огляду експозиції відвідувачі матимуть нагоду ознайомитися з філателістичними колекціями, що пов’язані з історією Харкова : «Різноманіття поштових листівок Харкова кінця XIX — початку XX століття» Аркадія Хільковського, «Харків у філателії» Ігора Карпенка, а також унікальним хронологічним зібранням «Земські марки Харківської губернії» Віталія Кацмана, яке розповідає про виникнення на Харківщині поштового зв’язку у XIX столітті.

Харківський колекціонер Валерій Ковальов презентуватиме широкому загалу зібрання листівок «І. Ю. Рєпін», у якій представлені численні репродукції картин нашого всесвітньо відомого земляка.

Юний філателіст Євгеній Фоменко пропонує ознайомитися з колекціями «Птахи Харківщини» та «Ягідний кошик», що відтворюють розмаїття флори та фауни Харківщини.

Представлені на виставці колекції «Футбол крокує планетою» Ігора Карпенка та «15 фіналів чемпіонатів Європи» Андрія Волкова складаються із рідкісних конвертів, листівок та поштових марок, присвячених  світовому футболу.

Харківський колекціонер Валерій Канський, що цікавиться музичною тематикою у філателії, презентує власні збірки «Геній із Зальцбурга», «Що нового, сеньйор Джузеппе?» та «Маестро (Ференц Ліст)», які розповідають про життя  і творчість видатних композиторів зі світовим ім’ям : Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді та Ференца Ліста.

На виставці вперше експонуватиметься  добірка унікальних непоштових марок першої половини ХХ сторіччя (фіскальних, рекламних, благодійних та агітаційних) із фондів Харківського історичного музею імені М. Ф. Сумцова.

 

Виставка відкриється  23 серпня 2021 року о 12:00

 Працюватиме на третьому поверсі музею з вівторка до неділі      від 9:30 до 17:00

Вартість квитків для дорослих – 10 грн, для дітей, учнів та студентів – 8 грн.

Поділитися:

Залишити коментар