Харківський обласний організаційно-методичний центр туризму святкує десятиліття

Колектив Харківського обласного організаційно-методичного центру туризму приймає вітання з нагоди річниці від дня створення. Десять років цілеспрямованої роботи центру дозволяє радіти успіхам, які є результатом фахової та наполегливої роботи з розвитку туристичної галузі Харківщини.

Привітати центр завітали численні партнери, які, не зважаючи на виклики сьогодення, в активній співдії створюють можливості для розвитку місцевого туризму.

Директорка Департаменту культури  і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмила Терещенко у вітальному слові подякувала колективу, який очолює досвідчений керівник  Валентина Холодок,  за творчий неспокій, методологічну підтримку розвитку туристичних стратегій Харківщини та вручила нагороду – Почесну грамоту Департаменту культури і туризму.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради Віктор Рудь, поздоровляючи, відзначив  результативне партнерство з обласним організаційно-методичним центром туризму та виказав сподівання на подальшу співпрацю.

До вітань  приєдналися  регіональні центри туризму Львова,  Одеси, Полтави, Донецька, мистецькі та освітні заклади Харкова  з побажаннями сталого розвитку, зміцненню партнерських стосунків у спільному бажанні розвивати вітчизняний туризм.   

Поділитися:

Залишити коментар