Харківський обласний організаційно-методичний центр туризму влаштував екскурсію Харковом для італійського фотохудожника Енцо Делль’Акви

У Харкові продовжує роботу унікальна фотовиставка «Kyiv review» італійського митця Енцо Делль’Акви, яка відкрита за сприяння ХОДА та організаційної підтримки Департаменту культури і туризму.

 ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» влаштував   цікаву мандрівку історичним центром міста Харкова для італійського гостя.    Екскурсійний маршрут  познайомив митця із Харковом як  європейським містом з цікавою історією та самобутнім характером.

Нагадаємо, що Харків став першим містом, де роботи фотохудожника з Італії доступні для перегляду відвідувачам. І хоча на фото відображений  Київ, як говорить сам автор виставки, – на кожній з робіт пізнавана Україна.

Ознайомитись із виставкою можна до 21 травня  (включно) від 11:00 до 19:00 години  у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка (вул. Сумська, 25, 2-й поверх театру).

Звертаємо увагу, що у головному фойє (1-ий поверх театру) можна ознайомитись із не менш цікавою фотовиставкою «Від обрію до небокраю» нашого співвітчизника, харків’янина і талановитого фотохудожника Володимира Оглобліна.

Запрошуємо!

Поділитися:

Залишити коментар