Харківський обласний туристично-інформаційний центр отримав знак відповідності міжнародному протоколу безпеки «#SafeTravels»

Харківщина доєдналася глобальної ініціативи «#SafeTravels» від Всесвітньої ради з туризму та подорожей і отримала знак відповідності «Safe Travels World Travel & Tourism Council» у межах Всеукраїнського конкурсу #SafeTravels Contest, де було визначено 250 безпечних об’єктів України для туристів у п’яти категоріях: готелі, туроператори, аеропорти, туристичні атракції, торгівельні заклади. Про це повідомили у Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Знак відповідності Safe Travels Stamp визнає міжнародні протоколи безпеки WTTC, які було розроблено для просування соціальної відповідальності бізнесу в індустрії туризму та гостинності. Спеціальні елементи, які доповнюють отриманий 04 березня 2021 року сертифікат безпеки, дозволяють відвідувачам Харківського обласного туристично-інформаційного центру позиціонувати його як локацію, що прийняла та виконує міжнародні стандартизовані протоколи охорони здоров’я та гігієни задля безпеки мандрівників на Харківщині.

У другому півріччі 2020 року через карантинні обмеження збільшився туристичний потік Україною. Харківщина як регіон, що має привабливі туристичні локації,  неухильно виконувала настанови МОЗ України для запобігання розповсюдження COVID-19.

«В умовах пандемії Харківський обласний туристично – інформаційний центр працював із дотриманням усіх карантинних обмежень. Тривалий час ми взагалі не приймали туристів. Після зняття суворих обмежень для нас було важливим, аби туристи, які від осені 2020 року почали впевненіше подорожувати Харківщиною, були переконані у безпечності послуг, які надає наш заклад», − зазначила директорка ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина ХОЛОДОК.

Всеукраїнський конкурс #SafeTravels Contest проводився з метою зменшити негативні наслідки пандемії COVID-19 у галузі туризму та зберегти національні традиції гостинності. Для участі у конкурсі запрошувалися соціально відповідальні та безпечні туристичні об’єкти України. Окрім Обласного туристично-інформаційного центру на Харківщині сертифікати безпеки «#SafeTravels» отримали Центральний парк культури і відпочинку     ім. М. Горького, Арт-завод «Механіка. Інша Земля», Міжнародний аеропорт «Харків», готелі «Kharkiv Palace» і «Hotel & SPA NEMO with dolphins».

 «Сертифікат, який отримав Харківський обласний ТІЦ, декларує та підтверджує дотримання Протоколів безпечних подорожей WTTC та Положень і умов Штампу безпечних подорожей Україною. Загалом у номінації «Туристичні атракції» безпечними в Україні названі 6 туристично -інформаційних центрів: у Харкові, Чернігові, Одесі, Львові, Луцьку та Маріуполі», −  наголосив Президент Національної туристичної організації     Іван ЛІПТУГА.

Довідково. Національна туристична організація України у партнерстві зі Всесвітньою радою подорожей і туризму минулоріч презентувала низку протоколів  основних галузей туристичного сектора України для  пом’якшення наслідків пандемії COVID-19 та запровадила особливу відзнаку #ПодорожуйБезпечно (Safe Travels). Наразі протоколи WTTC, що оновлюються, допомагають туристичним підприємствам, малому та мікробізнесу працювати у відповідності міжнародним стандартам безпекової діяльності як працівників туристичної галузі, так і мандрівників.

Поділитися:

Залишити коментар