ХІ звітна виставка студентів та викладачів Харківського фахового вищого художнього коледжу

За сприяння Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації  у галереї «Мистецтво Слобожанщини» відкрилася  традиційна ХІ звітна виставка студентів та викладачів Харківського фахового вищого художнього коледжу «Дарую майстерність».

Майстерність викладачів, студентів та випускників коледжу, яка відома  в Україні і далеко за її межами, виплекана  кращими традиціями класичного академічного мистецтва. Серед робіт є високомайстерні імпресіоністичні зразки глибоких кольорових метафоричних форм з великою увагою до найменших деталей. Не залишились поза увагою художників і абстрактне мистецтво з новими мистецькими течіями – викладачі та студенти коледжу сміливо експериментують, використовуючи власні авторські прийоми, що додає роботам нової сенсорної експресії.

 Відкриваючи виставку, директорка Департаменту культури і туризму ХОДА Людмила Терещенко зазначила, що Харківська художня школа має своєрідну образотворчу стилістику – вона неповторна, і таку неповторність виховують у своїх учнів талановиті педагоги та особистості – Костянтин Савченко, Дмитро Шевченко, Віталій Сенін, Валерій Заліщук, Карина Волошко, Зоя Пилипенко, Валерій Дорошенко, Андрій Кремінський, Олена Сохацька-Горбель.

  Разом із викладачами та студентами Харківського фахового вищого художнього коледжу Людмила Терещенко оглянула експозицію виставки  «Дарую майстерність».

Поділитися:

Залишити коментар