Італійський фотохудожник Енцо Делль Аква відвідав Пархомівський художній музей імені П.Ф.Луньова та Шарівський палацово –парковий комплекс «Садиба»

Пархомівський художній музей імені П.Ф.Луньова та Шарівський палацово –парковий комплекс «Садиба» вразили італійського фотохудожника Енцо Делль’ Акву –  він не міг стримати себе як професійний фотограф, обираючи потрібний ракурс для зйомки. Романтична історія кохання барона Кеніга стала справжнім відкриттям для нього, а велич Білого палацу Енцо Делль’Аква назвав «gioielli» – перлиною. Він твердо вирішив приїхати на Харківщину ще раз, аби напрацювати фотоматеріали із шарівської «Садиби» у різні пори року для окремого фотопроєкту.

Іконописні роботи експозиції Пархомівського художнього музею, «світ почуттів» художника Боровиковського, неповторність полотен Рєпіна, Айвазовського , Кандинського, Сєрова, Бенуа, Малевича, Пікассо, гравюри італійського майстра ХVIII століття Джованні Піранези, унікальні  зразки української вишивки, кераміки, предметів старовини, збіжжя  викликали у італійського гостя захоплення як у справжнього поціновувача мистецтва.

Енцо Делль‘Аква виказав слова вдячності Департамету культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації за організацію цікавої екскурсійної палітри, яка додала йому нових вражень від Харківщини та надихнула на створення нових творчих задумів.

Поділитися:

Залишити коментар