Колегія Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

18 червня у КЗ “Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва” відбулося засідання колегії Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, на розгляд якої було винесено  питання основних напрямків розвитку галузей «Культура» і «Туризм» у 2021 році та  відзначення 30-ї річниці Незалежності України у Харківській області.

Відкриваючи колегіальне засідання, директорка Департаменту культури і туризму ХОДА Людмила Терещенко зосередила увагу на стратегічних напрямках діяльності галузі культури Харківської області, які обумовлюють безпосередню участь структурних підрозділів районних державних адміністрацій, територіальних громад області за діяльнісними векторами «Культура», «Туризм» та «Охорона культурної спадщини». Вона наголосила, що їх наповнення не можливе як окремо взяте і закликала учасників колегії запроваджувати комплексні підходи для розв’язання поставлених задач.             «2021 рік насичений знаковими історико-культурними подіями – це передусім святкування 30-ї річниці Незалежності України. А вже наступного року ми відзначатимемо ювілей від дня народження філософа і нашого земляка Григорія Савича Сковороди. Переконана, що усі культурно-мистецькі заклади Харківщини активно долучаться «дорожньої карти» урочистих заходів», – наголосила директорка Департаменту.

Окремо Людмила Терещенко відзначила  роботу фахівців  мистецьких та освітніх закладів, організаційно-методичних центрів, які підтримали ініціативу Департаменту культури і туризму про виїзні робочі  семінари-наради до районів області, підписання Меморандумів між театрально-мистецькими установами та Східним оперативно-територіальним об’єднанням Національної гвардії України та Національною академією Національної гвардії України, які першими в Україні започаткували безоплатне відвідування військовослужбовцями закладів культури.

Участь у засіданні колегії Департаменту культури і туризму взяла голова Харківської обласної організації профспілки працівників культури Зінаїда Ігнатенко, представники галузі культури територіальних громад, структурних підрозділів новостворених районів Харківської області.

За підсумками колегії було прийнято низку рішень, які стосувалися розвитку галузі культури Харківської області.

Поділитися:

Залишити коментар