Круглий стіл «Ізюмщина. Нова якість управління та партнерства»

Стратегічні напрямки розвитку об’єднаних територіальних громад, управлінські виклики за умов нового адміністративно-територіального устрою, ефективні внутрішні та зовнішні комунікації  –  відпрацювання  таких практик визначало тематику засідання круглого столу «Ізюмщина. Нова якість управління та партнерства».

Участь у засіданні круглого столу взяли заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Антон Деньгуб, депутати Харківської обласної ради Сергій Чернов, Вісхан Ісламов, експерт з регіонального розвитку Володимир Родченко, директорка Департаменту культури і туризму ХОДА Людмила Терещенко, представники органів місцевого самоврядування.

Під час заходу була зосереджена увага на обговоренні конструктивної взаємодії, яка має стати важливим об’єднувальним інструментом для забезпечення сталого розвитку в умовах децентралізації на прикладі Ізюмського району, до складу якого входить 8 територіальних громад.

Підбиваючи підсумки, учасники круглого столу підкреслили важливість відкритої предметної розмови, живого спілкування, обміну досвідом та наукового супроводу для розбудови нового адміністративного устрою Харківської області та Ізюмського району зокрема.  

Поділитися:

Залишити коментар