Музичне свято від Харківської обласної філармонії з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Юрія Янка сьогодні завітав до Харківської обласної дитячої клінічної лікарні № 1, у якій  для маленьких пацієнтів  влаштував концерт просто неба.

Концертна програма філармонії, стилізована анімація казок, навчальні ігрові ситуаційні вправи від пожежних та патрульної поліції Харківської області, розважальні ігри  викликали купу позитивних емоцій у дітей та їх батьків.   

«Бажаю вам якнайскорше одужати і повернутися до рідних і близьких. Переконаний, що лікарі  цього унікального медичного закладу роблять для цього усе можливе», – підкреслив заступник  голови Харківської обласної державної адміністрації Антон Деньгуб у вітальному слові до дітей.

Символічно, що напередодні Міжнародного дня захисту дітей Харківська обласна дитяча клінічна лікарня № 1 відзначає 45-ліття від дня заснування.

Від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук щирі слова вдячності за сумлінну працю та фаховість усім працівникам дитячої лікарні виказав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Антон Деньгуб.

Участь у святкових  урочистостях  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей узяли народні депутати України, депутати Харківської обласної ради.

Захід відбувся за організаційної підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.  

Поділитися:

Залишити коментар