Напередодні Святого грудневого Миколая у Харківській обласній філармонії – невичерпне джерело радощів, усмішок і захоплення

Напередодні Святого грудневого Миколая у Харківській обласній філармонії – невичерпне джерело радощів, усмішок і захоплення
      Діти разом із дорослими вирушили до казкової пригодницької подорожі на пошуки справжнього дива, яке дарували актори зі сцени філармонії.🌟 Феєрія музики, різножанрова композиція, і головне – на філармонійній сцені акторська майстерність дітей !
      Організаторами свята для дітей стали Харківська обласна державна адміністрація Департамент культури і туризму ХОДА та Харківська обласна філармонія.
      Директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко привітала дітей від імені керівництва обласної адміністрації : ” Завтра для усіх діток святий Миколай тихенько залишить гостинець. А ми, дорослі, маємо подбати, аби святкова мить надовго лишилася у спогадах дітей”.
      Вихор емоцій від інтермедій, співпереживання з героями казки ,,Невичерпне джерело”, оплески і, звичайно, солодкий подарунок!
      А ще – світлина разом із героями вистави, стилізованим чудотворцем Миколаєм на добру згадку, на спогад про свято, яке є і справді невичерпним джерелом для кожного з нас.
Поділитися:

Залишити коментар