Обласний конкурс з вишивання «Закодоване щастя»

За підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Обласний організаційно методичний центр культури і мистецтва оголошує  конкурс з вишивання «Закодоване щастя».

Метою ініціації конкурсу є  залучення до вивчення та розвитку народних етнотрадицій Харківщини , популяризації декоративно-ужиткового мистецтва та підтримки талановитої молоді.

У конкурсі можуть брати участь як окремі учасники, так і творчі групи.

Учасники   мають представити на розгляд  журі  вишиті рушники  від районів та громад Харківської області. Братимуться до уваги  роботи, виконані за результатами дослідження регіональних традицій з вишивання з теми «Дерево життя».

У межах конкурсу проводитиметься акція , що передбачає  вишивання спільного рушника «Дерево життя Харківщини». Ескіз розроблено  Олександром Вакуленком,   майстром  петриківського розпису, заслуженим  майстром народної творчості України , головою Харківського обласного осередку  Спілки народних майстрів народного мистецтва України.

Конкурсантам надаватиметься  ескіз рушника із  фрагментом вишивки  (загальний розмір рушника 7,2 х 0,9.) Потому створюватиметься  спільний рушник за динамікою його переходу від одного учасника до іншого. Окрім того ,   передбачається урочиста презентація  цілісного варіанта вишитого рушника.

Конкурс завершиться виставкою робіт учасників та відзначенням переможців.

Детальні умови участі  викладено у Положенні про конкурс. 

Заявки  надсилати до 15 грудня  2020 року  електронною адресою: decor-izo@ukr.netoomckm@gmail.com  та за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1taE0xBTM6Ya2IONTCEOHsVJ4C6vziRk4hWRHxveb1gY/edit?usp=sharing тел/факс: (057) 725-12-36.

Приймання конкурсних робіт відбуватиметься до 15 грудня 2020 року за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

Відповідальна особа: Бондарчук О.О.

 Тел  (057)725-12-48,  (057)725-12-46, (057) 725-12-47, 0968313670.

Поділитися:

Залишити коментар