Оголошені результати фестивалю – конкурсу «Чорнобильська мелодія»

23 квітня 2021 року підбиті підсумки фестивалю – конкурсу вокального мистецтва «Чорнобильська мелодія» (онлайн) з нагоди 35-річчя від дня аварії на Чорнобильській АЕС, що відбувався за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

У конкурсі взяли участь 19 солістів та 18 колективів закладів культури Харківської та Хмельницької областей.

Усі учасники  відзначені Дипломами I, II, III ступенів та Дипломами за участь.

За результатами оцінювання  визначені переможці :

Дипломом Гран–прі нагороджується:

Народний гурт естрадної пісні «Сім нот» (керівник – Окомельченко Оксана Миколаївна) – КЗ «Балаклійський Будинок культури» Балаклійської міської ради Ізюмського району.

 

I категорія до 16 років солісти

Дипломом I ступеня нагороджуються:

Горошко Богдан  (керівник – Южакова Олена Олександрівна) –

комунальна установа «Культурний центр «Імідж», м. Чугуїв;

 

Кичата Аліна (керівники – Юзик Марія Олегівна, Рига Володимир Миколайович) – Ізяславська дитяча школа мистецтв Шепетівського району, Хмельницької області.

 

Дипломом II ступеня нагороджуються:

Тіток Софія (керівник – Гедюн Алла Олександрівна) – комунальна установа Чугуївський міський Будинок культури;

Іжик Анна – Марія (керівник – Мацейко Ірина Олександрівна) –

базовий КЗ «Великобурлуцький Будинок культури», Куп’янський район.

 

Дипломом III ступеня нагороджується:

Талалаєва Катерина (керівник – Дмитренко Ольга Віталіївна) –

КЗ ПМО «Кегичівська школа мистецтв».

 

Дипломом за участь нагороджується:

 

Хміль Еліна (керівник – Остапець Вікторія Іванівна) Пересічанський СБК, Харківський район.

 

I категорія до 16 років, ансамблі

Дипломом I ступеня нагороджується:

Народний вокально – естрадний колектив «МУЛЬТИТРЕК»

(керівники – Валентина Грязнова, Леонід Пак) – комунальна установа «Чугуївський міський Будинок культури».

 

Дипломом III ступеня нагороджуються:

Ансамбль «Сузір’я» (керівник – Шемет Зоя Миколаївна) – комунальний заклад «Бірківський Будинок культури» Зміївської міської ради, Чугуївський район.

 

ансамбль «Маківки» (керівник – Лазебна Лілія Миколаївна) –

комунальний заклад «Вовчанський ліцей №1» Вовчанської міської ради, Чугуївського району.

 

Дипломом за участь нагороджуються:

 

Вокальний гурт «Дзвіночок» (керівник – Кривень Валентина Дмитрівна) – Новомажарівський сільський Будинок культури, Зачепилівський район;

 

ансамбль «Калинонька» (керівник – Янкова Ольга Григорівна) –

КЗ «Центр культури та дозвілля» Малинівська селищна рада, Чугуївський район;

 

вокальний колектив «Сузір’я» (керівник – Кахідзе Ілона Темурівна) –

Ціркунівський Будинок культури,  Ціркунівська ОТГ, Харківський район.

 

II категорія від 16 років, солісти

Дипломом I ступеня нагороджуються:

Соловйова Олена (керівник – Южакова Олена Олександрівна) – комунальна установа «Культурний центр «Імідж», м.Чугуїв;

Клименко Юрій – комунальний заклад «Палац культури Борівської селищної ради», Ізюмський район;

Гончарова Тетяна – Шевченківський Будинок культури, Куп’янський район.

 

Дипломом II ступеня нагороджуються:

Різніченко Аліна – Мурафський СБК, Краснокутська селищна рада, Богодухівський район;

 

Єременко Поліна (керівник – Янкова Ольга Григорівна) –

КЗ «Центр культури та дозвілля», Малинівська селищна рада, Чугуївський район.

 

Дипломом III ступеня нагороджуються:

Носова Маргарита (керівник – Анастасія Крушеницька) – Первомайська міська територіальна громада, комунальний заклад «Первомайський міський Палац культури «Хімік»;

 

Єрмоленко Сергій (керівники – Розторгуєва Віра Михайлівна, Платонова Ірина Вікторівна) – структурний підрозділ «Першотравневий Будинок культури», комунальний заклад «Бірківський Будинок культури» Зміївської міської ради Чугуївського району;

 

Маланіна Анжеліка – Кегичівська ОТГ Красноградського району;

Волошин Юрій – Будинок культури Кегичівської селищної ради, Красноградський район;

Волкова Аліна – філія «Рідненький сільський Будинок культури», с. Рідне, Ізюмський район.

Дипломом за участь нагороджуються:

 

Шабетя Світлана – Новогусарівський сільський будинок культури, Балаклійська ОТГ, Ізюмський район;

 

Осова Карина (керівник – Ісаак Германюк) – Лиманський сільський Будинок культури Слобожанського відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району;

 

Розумна Таміла (керівник – Леонід Іллющенко) – Валківський народний дім «Іскра» Валківськлго району.

 

II категорія від 16 років, ансамблі

Дипломом I ступеня нагороджуються:

Народний аматорський колектив «Водограй» (керівник – Рождественська Анастасія Олегівна) – комунальна установа «Мереф’янський міський будинок культури» Мереф’янської міської ради;

 

Тріо «Триспів» (керівник – Колій Тетяна Михайлівна) –  Шевченківський Будинок культури, Куп’янський район.

 

Дипломом II ступеня нагороджуються:

Зразковий вокальний ансамбль «Камертон» (керівник – Южакова Олена Олександрівна) – комунальна установа «Культурний центр «Імідж»,              м. Чугуїв;

тріо «Родзинки» (керівник – Рєзнік Христина Дмитрівна) –

КЗ «Центр культури та дозвілля» Біляївської сільської ради Лозівського району;

 

народний вокально – естрадний гурт «Антракт» (керівник – Колісник Інна Володимирівна) – Новоосинівський сільський Будинок культури, Куп’янський район;

вокальний ансамбль «Калинонька» (керівник – Ісаак Германюк) – Лиманський сільський будинок культури Слобожанського відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району;

 

вокальний дует «Чорноброві» (керівник – Ісаак Германюк) – Лиманський сільський будинок культури Слобожанського відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району;

 

Дипломом III ступеня нагороджуються:

Народний аматорський жіночий ансамбль «Слобожаночка» (керівник -Єременко Людмила Валеріївна) Пархомівський сільський Будинок культури № 2, Краснокутський район;

 

вокальний дует «Перлини» (керівник – Єременко Людмила Валеріївна) -Пархомівський сільський Будинок культури № 2, Краснокутський район;

 

ансамбль народної пісні «Україночка» (керівник – Кравець Сергій Степанович) – Черкасько – Тишківський сільський клуб, Ціркунівська ОТГ.

 

 Дипломом за участь нагороджується:

 

Аматорський вокальний ансамбль «Білі крила» (керівник – Микола Кулик) – Валківський народний дім «Іскра».

 

Висловлюємо вдячність усім учасникам фестивалю-конкурсу «Чорнобильська мелодія» та вітаємо переможців з блискучими виступами з побажаннями  нових творчих перемог.

Поділитися:

Залишити коментар