Онлайн-конференція «Розвиток ділового туризму та MICE завдяки внутрішнім подіям»

MICE (Meetings-Incentive-Conferences-Events) та діловий туризм  стали важливими складовими туристичної галузі у багатьох країнах світу. Їх діяльність забезпечує перспективи сталого розвитку галузі через збільшення чисельності відвідувачів, проведенням міжнародних ділових подій та виставкових заходів.
Одним із головних завдань Державного агентства розвитку туризму у 2021 році є популяризація України як держави, що демонструє активізацію нового напрямку ділової гостинності на міжнародних ринках з транспарентними можливостями та широкими перспективами, а також співпрацею з українськими підприємствами задля збільшення кількості бізнес-туристів.
Саме тому 14 квітня 2021 року об 11.00 відбудеться онлайн-конференція «Розвиток ділового туризму та MICE завдяки внутрішнім подіям».
Під час конференції обговорюватимуться перспективи розвитку MICE та ділового туризму в Україні, роль держави у цьому процесі, цільові ринки, з якими необхідно співпрацювати.
Окрім того,  серед учасників  платформи відбудеться обмін думками про важливість організації внутрішніх подій із залученням новітніх цифрових технологій.
Конференція транслюватиметься в онлайн-режимі на офіційній сторінці Facebook Державного агентства розвитку туризму України.
Запис відео також буде доступний на Youtube-каналі Агентства.

Конференція транслюватиметься в онлайн-режимі на офіційній сторінці Facebook Державне агентство розвитку туризму України

Поділитися:

Залишити коментар