«Осінні барви Білого палацу»

За підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації , голови Харківської обласної ради,  Департамент культури і туризму разом з мистецькими  закладами  Харківщини  організував  тематичний івент «Осінні барви Білого палацу» на території Шарівського палацово-паркового комплексу «Садиба», що у Богодухівському районі Харківської області.

Атмосфера ХIХ століття, експозиції музеїв, тематичні ретро-локації,  стилізоване дійство персонажів старовини, виконання музичних творів  і читання ліричних поезій на відкритих терасах , бальні танці  у залі Білого палацу , оперета «Сільва» просто неба від Харківського театру музичної комедії – усе це викликало схвальні відгуки  у відвідувачів.

Долучившись до гостей заходу, голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер виказав теплі слова подяки артистам, котрі дарують  посмішки, радість та приємний настрій. Олексій Кучер  відзначив  дієвість започаткованої традиції театральних виступів просто неба та пообіцяв її продовжувати .Говорячи про перспективи Шарівської садиби, Олексій Кучер зазначив, що обласна адміністрація робить усе можливе для того, аби знайти інвестора, котрий долучиться до  відновлення пам’ятки, визначеної як  туристичний магніт Харківської області.

«Ми розглядаємо усі варіанти, як  привабити сюди туристів , тому і з’явився цей проєкт «Осінні барви Білого палацу», котрий, треба сказати, викликав неабиякий інтерес, – зазначила директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко,- ми намагалися залучити максимальну в умовах карантину кількість відвідувачів  для комфортної інтерактивної участі у програмних  пропозиціях заходу». Людмила Терещенко також  висловила сподівання, що позитивні враження  відвідувачів є потужним  спонуканням для  народження нових не менш цікавих тематичних проєктів.   

Поділитися:

Залишити коментар