Підсумки Обласного конкурсу творчих робіт молодих та юних художників «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ. ПОГЛЯД МОЛОДІ» у межах заходів Харківської обласної державної адміністрації до 30-ї річниці незалежності України

30 червня 2021 року у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  підбито підсумки Обласного конкурсу творчих робіт молодих та юних художників «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ. ПОГЛЯД МОЛОДІ», що відбувся у межах заходів Харківської обласної державної адміністрації до 30 – ї річниці незалежності України.

На розгляд фахового журі була подана 61 робота учнів та студентів спеціалізованих художніх освітніх закладів міста Харкова та Харківської області за двома віковими категоріями (І – від 14 до 16 років та ІІ – від 17 до 20 років) у номінаціях «живопис (графіка)» та «скульптура».

 

Переможцями конкурсу І вікової групи визначено:

Гран-прі: Комов Владислав, комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів»;

І місце: Череднікова Єлизавета, комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча школа мистецтв № 4 ім. М.Д. Леонтовича»;

ІІ місце: Москвітіна Ксенія, комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів», Подопригора Софія, комунальний заклад початкової мистецької освіти «Богодухівська школи мистецтв імені В.Т. Борисова» Богодухівської міської ради;

ІІІ місце: Пашутіна Анастасія, комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча школа мистецтв № 4 ім. М.Д. Леонтовича», Шаповалова Дар’я, комунальний заклад «Харківський фаховий вищий художній коледж» Харківської обласної ради.

Переможцями конкурсу ІІ вікової групи стали:

Гран-прі: Гончаренко Дар’я, комунальний заклад «Харківський фаховий вищий художній коледж» Харківської обласної ради;

І місце: Некраха Андрій, комунальний заклад «Харківський фаховий вищий художній коледж» Харківської обласної ради;

ІІ місце:Ткаченко Олександр, комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів», Дядик Діана та Князєва Руслана, комунальний заклад «Харківський фаховий вищий художній коледж» Харківської обласної ради;

ІІІ місце: Максимова Єлизавета комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів», Самойлов Арсентій та Кузнєцова Софія, комунальний заклад «Харківський фаховий вищий художній коледж» Харківської обласної ради.

 

Сердечно вітаємо учасників та переможців конкурсу!

Бажаємо нових творчих злетів, – нехай Ваша мистецька доля буде прихильною до Вас!

Поділитися:

Залишити коментар