Рєпінські свята в Чугуєві

01 серпня 2021 року гостинна батьківщина всесвітньо відомого живописця  запрошує до першого у Харківській області Museum holiday – «День Іллі в музеї Рєпіна».

Museum holiday відбуватиметься за сприяння Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації  та організаційній підтримці Художньо – меморіального музею І.Ю. Рєпіна.

Під час музейного свята на відвідувачів чекає багато цікавих і пізнавальних активностей, серед яких політематичні музейні платформи, квест «Чи знаєте ви Рєпіна», безкоштовне відвідування образотворчих експозицій, виставка-ретроспектива, фотолокації, оглядові автобусні екскурсії та оригінальні лекції.

Музейне свято напередодні дня народження Іллі Рєпіна має на меті вшанувати пам’ять великого живописця, батьківщиною якого є місто Чугуїв. 

Організатори Museum holiday висловлюють сподівання, що ініціатива Департаменту культури і туризму ХОДА про щорічне святкування не тільки дня народження Іллі Рєпіна 5 серпня, а також його іменин, надасть можливостей шанувальникам творчості живописця розширити свої знання про його неповторну образотворчу спадщину.

 Долучайтеся !

Заходи відбудуться 01 серпня 2021 року від 9.00 до 17.00 за адресою:

 Харківська область, місто Чугуїв, вулиця Музейна, 8 та вулиця Соборна, 2

Поділитися:

Залишити коментар