Щорічні стипендії «Надія Слобожанщини» для учнів мистецьких освітніх закладів Харківщини

Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації інформує про початок приймання документів для відбору кандидатів на здобуття щорічної стипендії учням початкової мистецької освіти (шкіл естетичного виховання) «Надія Слобожанщини» у 2021 році.

Стипендія призначається відповідно до Положення про відзначення щорічною стипендією учнів шкіл естетичного виховання                          «Надія  Слобожанщини», затвердженого розпорядженням голови  Харківської обласної державної адміністрації від 29.10. 2012 року за № 616  (зі змінами) з метою підтримки обдарованих дітей мистецьких освітніх закладів, для їх заохочення до творчого зростання, за особисті чи колективні досягнення. Здобувачами стипендії можуть бути окремі учні або учнівські колективи шкіл естетичного виховання віком від 7 до 17 років включно.

Критеріями відбору кандидатів на здобуття стипендії є перемоги у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, фестивалях, виставках, оглядах, активна участь у регіональних мистецьких заходах тощо.

Для участі у відборі кандидатів на здобуття стипендії необхідні  документи:

– подання школи естетичного виховання на ім’я голови Творчої ради Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації за підписом директора закладу та скріплене печаткою закладу (за наявністю) і погоджене зі структурними підрозділами районних державних адміністрацій, виконавчими органами сільських, селищних, міських рад та відповідних рад об’єднаних територіальних громад Харківської області, які реалізують повноваження у сфері культури;

– творча характеристика кандидата за підписом директора закладу та скріплена печаткою закладу (за наявністю);

–  копії дипломів, сертифікатів, грамот, які засвідчують творчі досягнення кандидатів на здобуття cтипендії;

– копія свідоцтва про народження або паспорта кандидата на здобуття cтипендії;

– копія реєстраційного номера облікової картки платника податків або копія сторінки паспорта з відміткою про наявність у такої особи права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта кандидата на здобуття cтипендії.

Прийом документів здійснює відповідальний секретар Творчої ради від 01 лютого до 31 березня 2021 року у приміщенні Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів за адресою: місто Харків, вул. Студентська, 5/6.

Довідки телефонами  705 00 74, 704 13 54.

Поділитися:

Залишити коментар