У галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва експонуватиметься персональна виставка живопису Андрія Федосеєнка “55”

За підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації у галереї «Мистецтво Слобожанщини» розпочне роботу виставка художника Андрія Федосєєнка. Експозиція налічує 55 робіт, виконаних у різні періоди мистецької діяльності майстра.

Полотна Андрія Федосеєнка – це славетні традиції Харківської художньої школи, що поєднуються з експериментальним стилістиками та постійним пошуком нової образотворчі форми. Автор обрав манеру, яка виходить за межі пропорційного відтворення та є відображенням внутрішньої філософії митця. Експресивні, динамічні роботи із нетиповою кольоровою палітрою та цікавими композиційними рішеннями справляють враження особливої споглядальної цілісності.

Відвідувачі виставки «55» матимуть нагоду побачити тиху велич храмів Слобожанщини, мрійливість Приазов’я, красу венеційських каналів та відчути затишок австрійських Альп.

 

Відкриття виставки відбудеться 22 липня 2021 року

початок о 17:00

у галереї «Мистецтво Слобожанщини»

за адресою

місто Харків, площа Свободи, 5, Держпром, 4 підїзд

детальніше телефоном (057) 725 12 36

 

Біографічна довідка:

Андрій Федосеєнкохудожник-реставратор. Голова художньо-реставраційного об’єднання “Red horse”. Керівник художньої студії “Red horse. Почесний член Бахчисарайської організації кримських художників. Постійний учасник Всеукраїнських та Міжнародних пленерів. Твори художника зберігаються у колекціях державних і приватних музеїв України, Польщі, Італії, Великобританії, Німеччини, США,Об’єднаних Арабських Еміратів.

Нагороджений відзнакою Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Лауреат Регіонального рейтингу “Харків’янин року 2008” у номінації “Діячі науки, культури, мистецтва”. На прохання воїнів-афганців брав участь у створенні діорами “Афганістан. Як це було” для музею локальних війн у місті Харкові.

Від 2000 року є членом Національної спілки художників України.

Поділитися:

Залишити коментар