У Харківській обласній філармонії відкрилась виставка художника із Слов’янська Сергія Сметанкіна

За сприяння Харківської обласної державної адміністрації та організаційної підтримки Департаменту культури і туризму у Червоній залі Харківської обласної філармонії відкрилась виставка художника  Сергія Сметанкіна «Харківський вимір».

На полотнах художника – краса Слобожанщини з її прозорим серпанком ранкової тиші, чиста благодатна палітра високості неба, затишна архітектурна геометрія та невловима гра кольору – усе це промовляє до глядача з картин Сергія Сметанкіна.

Відкриваючи виставку, депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму Віталій Гагарін привітав художника з виставковим дебютом у Харкові, зазначивши, що Харківщина  сьогодні має велике мистецьке свято живопису – неповторність полотен Сергія Сметанкіна вразить найвибагливішого поціновувача. Віталій Гагарін підкреслив важливість заходу, бо мистецтво має унікальну властивість об’єднувати.  

 

Cвоєю чергою художник із Слов’янська подякував Харківщині за гостинність та висловив сподівання на подальшу творчу співпрацю.

 

Довідка :

Сергій Сметанкін – член Національної спілки художників України і є учасником більш як ста колективних і персональних виставок в Україні та за її межами. Переможець багатьох мистецьких конкурсів.

Його ім’я внесене до книги-каталогу “Українське образотворче мистецтво початку ХХІ століття” та до Книги рекордів України у категорії “Мистецтво” як автора 190 творів на персональній виставці у Національній спілці художників України.

Живописні роботи художника із Слов’янська прикрашають виставкові зали України, Туреччини, Австрії, Чехії, Італії , США та знаходяться у багатьох приватних колекціях.

Виставка художника Сергія Сметанкіна триватиме до 21 червня 2021 року  у Червоній залі Харківської обласної філармонії з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Поділитися:

Залишити коментар