У Харківському художньому музеї відкрилась виставка сучасного іконопису «Подих серця – до Творця»

Масштабна виставка сучасного сакрального мистецтва, до експозиції якої  увійшли канонічні ікони, розписи, ескізи іконостасів, карбування по міді, церковна мініатюра, предмети майстрів золотошитва та ювелірів, відкрилася  26 травня у Харківському художньому музеї.

Майстри з Харківщини, Сум, Кривого Рогу, Мукачевого  – більш як пятдесят  талановитих майстрів представили роботи на виставці сучасного іконописного живопису у виставкових залах музею.

Відкриваючи виставку, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Антон Деньгуб зазначив, що іконописне мистецтво – це не тільки зображення Творця. Воно має значно глибшу християнську філософію, яка у всі часи підтримувала людей ти додавала сил. Окрім таланту, іконописець вкладав душу до зображення, а зробити таке без глибокої віри у серці практично не можливо.

Вітальне слово з побажанням подальших успіхів усім митцям, чиї  унікальні роботи експонуються від сьогодні у Харківському художньому музеї,  виказав голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

Участь у відкритті виставки  взяв  секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Віряни, духовенство, представники наукової та мистецької спільноти Харкова відзначили високохудожність  представлених на виставці робіт, які по праву можна назвати іконописною скарбницею національного мистецтва.

Експозиція  виставки «Подих серця – до Творця» у Харківському художньому музеї  працюватиме до 01 липня 2021 року  з дотриманням усіх карантинних обмежень

Поділитися:

Залишити коментар