Ушанування пам’яті загиблих на меморіальному комплексі “Висота маршала І.С. Конєва”

Ушанувати пам’ять загиблих у роки Другої світової війни до національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С.Конєва» прийшли ветерани , учасники бойових дій на Сході України, представники громадських організацій , студентська молодь. Саме цього дня, 19 вересня, з Харківської області остаточно вигнали окупантів.

Вітаючи присутніх із знаменною датою , заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Грицьков зазначив, що перегортаючи пам’ятну сторінку тих трагічних подій, настає безумовне переконання, що світ не має права допустити проявів нацизму знову. Голова обласної організації учасників антифашистського опору, в’язень німецьких концтаборів Ігор Малицький у своєму виступі згадав бійців, котрі сьогодні, як їх діди і прадіди , обороняють східні рубежі України. Учасники пам’ятного заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих під час другої світової війни та поклали квіти до підніжжя стели з барельєфом маршала Конєва.

 Директорка Департаменту культури і туризму Людмила Терещенко  долучилася  разом із учасниками пам’ятного заходу до перегляду тематичних експозицій   меморіального комплексу «Висота маршала І.С.Конєва». Це перший і єдиний у Харківській області музейний заклад, будівля якого споруджена за принципом безбар’єрної архітектури, що дає змогу вільного відвідування музею людьми з інвалідністю. Окрім того , музей оснащений сучасним медійним супроводом , який поглиблює емоційне сприйняття виставкових проєктів меморіального комплексу, що відтворюють як минуле , так і сьогодення.

Поділитися:

Залишити коментар