Робоча зустріч з колективом Харківського музичного училища імені Б.М. Лятошинського

Відбулася робоча зустріч з колективом Харківського музичного училища імені Б.М. Лятошинського, в одному з найстаріших мистецьких професійних закладів України. Його історія пов’язана з розвитком української музичної культури, формуванням національної музичної освіти і нараховує 136 років.Свого часу камерні вечори у концертному залі училища прикрашала музика композиторів І. Глазунова, С. Рахманінова, О. Скрябіна, М. Лисенка, Р. Глієра , а серед випускників закладу чимало імен, якими пишається вітчизняна культура. Це уславлені музиканти П. Луценко, І.Дунаєвський, Є. Мірошниченко, К. Шульженко, брати Покрасс, Ю. Богатіков, М. Рейзен, В. Бібік та інші.
Директорка Харківського музичного училища імені Лятошинського Олена Єфременко люб’язно погодилась провести оглядову екскурсію навчальними класами закладу, де студенти відпрацьовують музичні навички та здобувать виконавську майстерність.
Зазначимо, що навчальний заклад розташовується у будівлі, що є пам’яткою історії місцевого значення (охоронний номер 2192), що унеможливлює вільне ремонтно-реставраційне втручання, хоча училище цього вкрай потребує. Під час зустрічі прийняли спільне рішення узгодити та підготувати перелік дій, що сприятимуть вирішенню питання про реставраційні роботи у Харківському музичному училищі.
Поділитися:

Залишити коментар