Представники Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації відвідали Національний природний парк «Гомільшанські ліси»

Відповідно до проєкту #МандруйУкраїною та з метою вивчення туристичного потенціалу Харківської області 18 липня 2020 року разом із дирекцією Обласного організаційно-методичного центру туризму відвідали Національний природний парк «Гомільшанські ліси», що у Зміївському районі. На території природного парку існують екскурсійні маршрути, які користуються увагою серед населення. Найпопулярнішим маршрутом є «Козача гора» та «Коропівське городище». Кожен з цих маршрутів має свою неповторність. Козача гора поєднує в собі неймовірні легенди та історичну правду про руйнацію Гетьманщини, що викликає повагу до історичної минувщини Слобідського краю, а велетенський старовіковий дуб є свідком скіфського, аланського та слов’янського періодів становлення культурно-історичного середовища Зміївського району.
При формуванні туристичного продукту Департамент культури і туризму візьме до уваги і Національний природничий парк «Гомільшанські ліси».
Поділитися:

Залишити коментар