Відбувся робочий візит до Харківського театру для дітей та юнацтва

Харківський театр для дітей та юнацтва – один з таких, котрі мають дуже цікаву сценічну історію, оскільки є першим (!) в Україні дитячим театром. Плануючи робочу зустріч саме у ньому, мала на меті познайомитися якомога ближче з підмостками театру, котрий у 20-ті роки мав назву «Театр казки». Директорка театру Тетяна Цвілая розповіла про репертуарну стратегію, котра базуватиметься і на класичній драматургії, і на сучасних темах, а спектаклі розраховані на чотири вікові категорії: для наймолодших, для глядачів середнього і старшого віку, а також для дорослих.
Восени цього року театр святкуватиме шістдесятиліття з дня, коли Лесь Сердюк, випускник Харківського театрального інституту, відродив у 1960-му році курбасівсько-мейерхольдівську традицію пластики сценічного образотворення, яка викликала захоплення не тільки у вибагливого харківського глядача, а й у гостей нашого міста.
Сьогодні Харківський театр для дітей та юнацтва, готуючись до відкриття нового театрального сезону, відчуває нагальну потребу у ремонтно-реставраційних роботах, оскільки будівля, де він розташований, зводилась ще у 1831 році. Тому під час робочої зустрічі виробили алгоритм дій, що сприятимуть вирішенню низки невідкладних завдань, пов’язаних з відновлювальними роботами у театрі.
Поділитися:

Залишити коментар