Виставка дитячої творчості «Дякую тобі» з нагоди святкування Дня захисників України

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації від   08 до 14 жовтня 2020 року презентуватиме виставку дитячої творчості «Дякую тобі» до Дня захисників України.

Ця виставка – вдячність та шана воїнам  та  правоохоронцям, які присвятили  життя нелегкій, але почесній справі  захисту України від зазіхань на  територіальну цілісність,  духовні та культурні надбання.

Діти є найбільшим багатством нашої держави, її майбутнім. Своїми малюнками, у яких струменить щирість, безпосередність та беззастережна  любов, діти дякують захисникам, чим підсилюють їх емоційну наснагу, зігрівають теплом та додають упевненості.

Малюнки  створювали учні  Харківської дитячої художньої школи       ім. І.Ю. Рєпіна, Харківської спеціальної школи № 5, Будянської дитячої школи народного мистецтва, Люботинської спеціалізованої школи-інтернату «Дивосвіт», Валківської дитячої школи мистецтв, Зеленогайської спеціалізованої школи Харківської обласної ради, школи-інтернату №14  міста Харкова, Пісочинського ліцею «Мобіль» Пісочинської селищної ради.

Ідея виставки народилася у молодіжній громадській організації «Молодіжний вибір»,  діяльність якої передбачає підтримку та розвиток патріотичного, наукового і творчого потенціалу молоді.

Партнерами  виставки стали ювенальна превенція ГУНП у Харківський області, що опікується захистом прав дітей, громадське об’єднання «Зооконтроль», метою діяльності якого є питання біологічної безпеки в Україні та Національна  поліція України у Харківській області, покликана стояти на сторожі  життя та спокою громадян.

Вхід  вільний

Час роботи:     з 10.00 до 17.30, вихідні дні – субота, неділя

Адреса:   місто Харків, вулиця Пушкінська, 62,

 велика виставкова зала 2-го поверху

Довідки  телефоном   (057) 725-12-46

 

Відкриття виставки та перегляд експозиції відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних обмежень

Поділитися:

Залишити коментар