Виїзна нарада з підготовки відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою належної підготовки до відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення  і  76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  28 квітня на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва» відбулася виїзна робоча нарада під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Антона Деньгуба.

Під час наради обговорювалися питання проведення урочистостей з представниками ветеранських організацій міста Харкова та Харківської області в умовах карантинних обмежень.

Участь у виїзній нараді взяли директорка Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмила Терещенко, голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна, голова Солоницівської селищної ради Андрій Литвинов, представники Департаменту масових комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Харківської обласної державної адміністрації, директор Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С.Конєва» Володимир Гаврюшенко.

За підсумками наради відпрацьовано  тематичну складову  заходів для належного святкування з урахуванням усіх карантинних обмежень.

Поділитися:

Залишити коментар