Визначені переможці Обласного художнього конкурсу дитячого малюнка «Світ і Я» до Всесвітнього Дня довкілля

16 липня у Малій залі Будинку рад відбулася церемонія нагородження переможців Обласного художнього конкурсу дитячого малюнка  «Світ і Я», до Всесвітнього Дня довкілля.                                                                                                  

 День охорони довкілля – це привід замислитися, чи живемо ми у злагоді з планетою, що є матір’ю для кожного із нас.

 З метою привернення уваги до важливої ролі людини у збереженні природи та шанобливого ставлення до неї, сприянню реалізації творчих здібностей, гармонійного розвитку особистості Харківською обласною організацією Українського товариства охорони природи заснований дитячий художній конкурс «Світ і Я» до Всесвітнього Дня довкілля, який  проводиться на Харківщині  уп’яте.

 Конкурсна діяльність відбувалася за організаційної підтримки Департаменту культури і туризму та Департаменту захисту довкілля та природокористування ХОДА.

 До участі у конкурсному відборі представлено більш як 600 робіт.

       Роботи відзначалися високим виконавським рівнем образотворчого мистецтва, що переконливо засвідчує творчий потенціал учасників та їх щире бажання глибоко усвідомити проблематику довкілля. Дитячі картини цікаві різноплановими сюжетами, що підкреслюють красу Світу та відбивають прагнення Людини до гармонійного життя з Природою.

      Відкриваючи захід, директорка Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмила Терещенко переказала теплі слова вітань та подяки від голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук усім учасникам та переможцям Обласного художнього конкурсу дитячого малюнка «Світ і Я».

     Участь у церемонії нагородження узяли заступник директора Департаменту захисту довкілля та природокористування Ігор Капусник, почесна голова Харківської організації Українського товариства охорони природи, виконавча директорка конкурсу «Світ і Я» Ольга Шурупова, голова конкурсного журі Віра Чурсіна, депутат Харківської обласної ради Ігор Захарченко, батьки та педагоги конкурсантів.

   

Сердечно вітаємо усіх учасників та переможців конкурсу, бажаємо яскравих творчих злетів та нових мистецьких досягнень.

Поділитися:

Залишити коментар